sexpris.dkTILBUD
Alligator nipple clamps
Se flere billeder
Fetish Fantasy

Alligator nipple clamps

100,22 kr
Annonce Køb her
Fri fragt fra kr. 699Fri fragt fra kr. 699
Hurtig og diskret leveringHurtig og diskret levering
100 dages returret100 dages returret

Beskrivelse

Fetish Fantasy Alligator nipple clamps. Kategori: Brystvorteklemmer. Pris: 100.22 kr. Alligator nipple clamps - når et lille nip kan gøre en stor forskel Der er legetøj, der larmer og blinker, og så er der klassikere, der bare virker. Fetish Fantasy Alligator Nipple Clamps er til dig, der vil have ren, kontant nydelse med fuld kontrol - to justerbare metalclips med bløde, sorte gummibelagte kæber, forbundet af en kæde, der giver et ekstra, pirrende træk, når du bevæger dig. Det er enkelt, batterifrit og overraskende vanedannende på den gode måde. Hvad gør Alligator nipple clamps særlige? Kontrol, du kan mærke Hver klemme har sin egen skrue, så du kan skrue op og ned for trykket præcis som du kan lide det. Det betyder, at du kan starte let og bygge stille og roligt op - eller sætte et mere bestemt greb, når du ved, hvad du går efter. Blødere kontakt, frækkere fornemmelse De gummilinede kontaktflader hjælper med at gøre oplevelsen mere behagelig på overfladen, mens trykket stadig kan være dejligt intenst. Kæden imellem dem giver en lille, bevægelig vægt, der kan føles som en ekstra “påmindelse”, hver gang du skifter stilling eller bliver taget i hånden. Hvorfor vælge Fetish Fantasy Alligator Nipple Clamps? Fordi de rammer den der perfekte balance mellem “uh, det kilder” og “okay, nu sker der noget”. Du får et stykke klassisk fetishtilbehør, der kan bruges til alt fra blid pirren til mere målrettet intensitet, og som samtidig lægger op til leg med tempo, kontrol og forventning. En lille heads-up med et glimt i øjet: Oplysninger om kædens længde kan variere mellem forhandlere. Hvis du har brug for et helt specifikt mål, så tjek målene hos den butik, du køber fra. Sådan bruger du Alligator nipple clamps Køb hos Fetish Fantasy.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Alligator nipple clamps.

Hvad koster Alligator nipple clamps?

Alligator nipple clamps koster 100,22 kr.

Hvilket mærke står bag Alligator nipple clamps?

Alligator nipple clamps er fra mærket Fetish Fantasy.

Hvad er EAN / Produktid for Alligator nipple clamps?

EAN / Produktid for Alligator nipple clamps er 507467.

Hvilken kategori tilhører Alligator nipple clamps?

Alligator nipple clamps findes i kategorien Brystvorteklemmer.

Hvor kan jeg købe Alligator nipple clamps?

Du kan købe Alligator nipple clamps hos Fetish Fantasy.

Du er måske interesseret i